Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2020 14:31
keanu reeves cyberpunk 2077
3150V

Cyberpunk 2077 mógł dzisiaj zadebiutować. CD Projekt RED szuka Johnny'ego

16 kwietnia 2020 roku miał być wyjątkowym dniem graczy z całego świata. CD Projekt RED właśnie na tę datę planowało pierwotną premierę Cyberpunk 2077, ale jak wiadomo studio musiało opóźnić wydarzenie. Mimo wszystko Polacy pamiętają o tym specjalnym dniu i postanowili pobudzić fanów.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje na rynku dopiero we wrześniu, a najnowsze informacje dotyczące gry pozwalają ze spokojem wyczekiwać na premierę. Twórcy są pewni swego, zakończyli już główne prace nad tytułem i teraz zajmują się wyłącznie polerowaniem zawartości.

Studio potrzebowało dodatkowego czasu, by mieć pewność, że Cyberpunk 2077 zaprezentuje najwyższą jakość. Patrząc na kalendarz i wczytując się we wspomniany szczegóły, możemy sądzić, że twórcy w spokoju zadbają o premierę.

Mimo wszystko studio pamięta o dacie 16 kwietnia i na Twitterze pozycji pojawiła się nowa wiadomość – CD Projekt RED szuka Johnny'ego Silverhanda. Od dawna nie słyszeliśmy nic konkretnego na temat produkcji oraz nie otrzymaliśmy nowych materiałów, więc może gdy bohater odgrywany przez Keanu Reevesa zostanie odnaleziony, to twórcy zapewnią nowy zwiastun? Oby.

Temat premiery Cyberpunka 2077 jest gorący, ponieważ kilka dni temu informowaliśmy naszą społeczność, że część graczy sprawdzi tytuł Polaków w 2077 roku. Poznaliśmy też dzisiaj nowy kontroler i specjalne wydanie Xboksa One X inspirowane pozycją CD Projekt RED.

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077