Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2020 19:56
Crysis Remastered Nomad
6194V

Crysis Remastered na pierwszym zwiastunie. Crytek szykuje pełne odświeżenie gry

Crysis powróci w blasku za pomocą najnowocześniejszej technologii studia Crytek. Twórcy właśnie oficjalnie zapowiedzieli Crysis Remastered i na dobry początek otrzymaliśmy mały zwiastun potwierdzający nadciągającą wielkimi krokami premierę.

Crytek nie ma szczęścia do prezentacji nowej gry. Twórcy miesiącami szykowali graczy na zapowiedź Crysis Remastered, a na kilka godzin przed pokazem otrzymaliśmy pierwsze szczegóły. W dodatku Intel opublikował zwiastun przed czasem.

Teraz możemy już jednak potwierdzić, że Crysis Remastered zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste. Jedyną niewiadomą pozostaje teraz data premiery, ale Crytek aktualnie nie zdradza szczegółów – według firmy gra będzie dostępna „wkrótce”.

Przedstawiony materiał nie jest wyznacznikiem tego, jak Crysis Remastered będzie wyglądał, ale możemy mieć nadzieję, że deweloperzy pozytywnie zaskoczą i zapewnią jakość, która skłoni niezdecydowanych do tej historii.

Szczerze mówiąc nadal mam nadzieję, że gra ma tylko pobudzić fanów, a główny zespół Cryteku już od pewnego czasu pracuje nad Crysis 4, który zadebiutuje na next-genach. Część naszych czytelników celnie dostrzegło, że tylko to może w sensowny sposób tłumaczyć wrzucanie odświeżonej przygody na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha i PC.

Tagi: Crysis Crysis Remastered Crytek