Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.04.2020 12:59
Crysis Remastered okładka
4911V

Crysis Remastered wyciekł przed prezentacją! Gra zmierza na 4 platformy - znamy szczegóły

Crytek nie zdążył zapowiedzieć Crysis Remastered. Gra została dostrzeżona przez graczy na stronie głównej niemieckiego studia i fani mogą liczyć na ulepszoną produkcję zmierzającą na cztery platformy.

Crytek od kilku miesięcy publikował liczne zajawki zapowiadające nowy projekt z serii Crysis, ale zamiast konkretnej prezentacji – gracze dotarli do Crysis Remastered. Szczegóły gry zostały znalezione w kodzie witryny.

Crysis Remastered „przynosi nowe funkcje graficzne, wysokiej jakości tekstury i natywne rozwiązanie CRYENGINE dla ray tracingu oraz API dla PC, PlayStation, Xbox i po raz pierwszy dla Nintendo Switcha.”. Taka wiadomość została ukryta w szczegółach.

Otrzymaliśmy nawet grafikę prezentującą głównego bohatera oraz dokładne szczegóły platform. Crysis Remastered będzie dostępny na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switch oraz oczywiście na komputerach osobistych.

Na dodatkowe informacje musimy jeszcze zaczekać, ale patrząc na wyciek – Crytek musi ujawnić shooter w przeciągu najbliższych godzin.

Twórcy mogą wkrótce zapowiedzieć dodatkowy projekt związany z tym IP, ponieważ zespół wciąż poszukuje deweloperów do tajnej gry AAA.

Źródło: Twitter

Tagi: Crysis Crysis Remastered Crytek