Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.04.2020 18:43
Crysis Nomad Teaser
1216V

Crysis Remaster coraz bliżej. Twórcy szukają Nomada

Crytek męczy graczy kolejną zajawką odświeżonego Crysisa. Twórcy dzisiaj szukają Nomada... A powinni już pokazać produkcję, zwiastun i opowiedzieć o przygotowanych ulepszeniach. Niestety, na takie przyjemności musimy zaczekać.

O odświeżonej odsłonie Crysisa świat mówi od kilku miesięcy. Crytek od dawna publikuje kolejne zajawki i deweloperzy mają najwidoczniej wcześniej zarysowany plan, który nie pozwala na wcześniejszą prezentację tytułu

Dzisiaj otrzymaliśmy kolejny teaser, który potwierdza, że „coś się dzieje” w świecie produkcji. Deweloperzy pytają, czy Nomad jest nadal z nami, a sympatycy uniwersum wyczekują już na pełnoprawną zapowiedź. Patrząc na rozkręcenie akcji marketingowej, możemy mieć nadzieję, że gra zostanie pokazana w tym tygodniu.

Pierwszy Crysis zadebiutował na rynku w 2007 roku i w kolejnych latach deweloperzy z Cryteku opracowali dodatek do pierwszej historii oraz dwie pełnoprawne kontynuację. O odświeżeniu serii dla aktualnej generacji mówi się od lat, ale niemieckie studio jeszcze do niedawna borykało się z dużymi problemami, przez które firma mogła zostać nawet zamknięta. Zespół poradził sobie z niedogodnościami i powoli rozwija swoją ofertę.

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: Twitter

Tagi: Crysis Crytek teaser