Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.04.2020 16:41
final fantasy vii remake
1311V

Final Fantasy VII Remake. W grze znajdują się wskazówki dotyczące marki - twórca gry czeka na teorie fanów

Yoshinori Kitase, twórca Final Fantasy VII Remake oznajmił w wywiadzie dla magazynu Famitsu, że w rzeczonej produkcji gracze mogą znaleźć interesujące wskazówki.

Twórca Final Fantasy VII Remake, Yoshinori Kitase, w wywiadzie dla magazynu Famitsu podziękował graczom za tak pozytywny odbiór najnowszej produkcji japońskiego studia Square Enix. Mężczyzna opowiedział także o zakończeniu gry oraz przyszłości marki - o tym pierwszym nie będziemy wspominać ze względu na to, że wyczekiwany remake zadebiutował dopiero trzy dni temu, więc większość z nas grę ma jeszcze przed sobą.

Producent owego tytułu oznajmił, że nie wie kiedy zadebiutuje druga odświeżona część siódmej odsłony serii. Według dewelopera jest jeszcze za wcześnie, aby o tym rozmawiać. Kitase dopowiedział, że w Final Fantasy VII Remake zawarto wiele ukrytych wskazówek na temat tego, jaki kierunek obierze marka. 

Dzięki tej grze [Final Fantasy VII Remake - dop.red.] pokazaliśmy, jak wielki istnieje potencjał na przyszłość. W owej produkcji zawarliśmy wiele wskazówek dotyczących tego, co będzie dalej. Z niecierpliwością czekam na teorie fanów w mediach społecznościowych dotyczące tego, co może się teraz wydarzyć. 

Słowa Yoshinori'ego Kitase brzmią bardzo interesująco - czyżby w Final Fantasy VII Remake istniały wskazówki na temat drugiej części gry?

Warto zajrzeć na:

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix