Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2020 21:15
Ellie The Last of Us 2
2402V

The Last of Us 2 na kapitalnym zwiastunie od fana. Neil Druckmann chwali i wspomina o premierze

The Last of Us 2 doczekało się nowego materiału wideo, jednak prezentacja nie została przygotowana przez pracowników Naughty Dog. To jeden z fanów stworzył zwiastun, który dostrzegł między innymi Neil Druckmann.

The Last of Us: Part II nadal nie posiada ostatecznej daty premiery. Sony przełożyło debiut produkcji, ale możecie mieć pewność, że japoński wydawca oraz deweloperzy wciąż pracują, by jak najszybciej zapewnić przygodę Ellie. Wiadomość potwierdził Neil Druckmann:

„Nadal ciężko pracujemy z Sony, by jak najszybciej dostarczyć Wam grę”

Powyższa wiadomość przedstawiona przez reżysera produkcji jest w zasadzie wyłącznie dodatkiem. Druckmann postanowił podzielić się ze społecznością zwiastunem „Wolf”, który został przygotowany przez jednego z fanów The Last of Us.

Twórca w świetny sposób korzysta z wcześniej ujawnionych scen, ale łączy je w taki sposób, by stworzyć małą historię – aż dziw bierze, że można to tak dobrze ułożyć. Odpowiedni montaż jest tutaj kluczem do sukcesu, ale nie dziwie się, że Druckmann wrzucił materiał na Twitter.

Teraz pozostaje nam czekać na szczegóły dotyczące premiery The Last of Us 2, ale możemy mieć nadzieję, że Sony i Naughty Dog znajdą odpowiednie rozwiązanie, by kolejna przygoda Ellie mogła trafić na rynek w przeciągu kilku następnych tygodni.

Przeczytajcie także:

Źródło: Twitter: Neil_Druckmann

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II