Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2020 01:29
Xbox Series X cena konsola
9313V

Cena Xboksa Series X w Polsce? Mamy komentarz Media Expert - sklep zapowiada wyjątkowe prezenty

W tym tygodniu na naszym portalu informowaliśmy o cenie Xboksa Series X i właśnie otrzymaliśmy oświadczenie sklepu, który dodał już urządzenie do swojej bazy danych. Choć nie jest to oficjalna cena produktu, to sklep zapowiada ciekawe atrakcje dla fanów marki Xbox.

Cena konsol nowej generacji to niezwykle interesujący i gorący temat. W tym tygodniu mieliśmy okazję poinformować o pewnym przecieku – jeden ze sklepów dodał cenę Xboksa Series X do swojej bazy danych. W szczegółach nie informowaliśmy, że konkrety pojawiły się w bazie danych Media Expert, ponieważ tak naprawdę – nie wiedzieliśmy o tym. Firma zdecydowała się ustosunkować do sytuacji i wydała oświadczenie.

Cena Xboksa Series X? Jeszcze nie tym razem

Media Expert postanowił wyjaśnić sytuację i potwierdza – aktualnie cena produktu nie jest znana:

„Premiera najnowszego Xbox Series X elektryzuje fanów gamingu na całym świecie, ale na te chwilę nie jest znana oficjalna cena tego produktu. Screen z ceną konsoli, rzekomo pochodzący z systemu sprzedażowego Media Expert, traktujemy wyłącznie jako dowód rosnących emocji wokół tej premiery oraz towarzyszących jej spekulacji medialnych”

Sieć Media Expert ma jednak dobre wieści dla graczy – firma przygotowuje się do jesiennej premiery i w ramach przedsprzedaży zapewni newsletter z bonusami:

„Jednakże sieć Media Expert, jako lider sprzedaży konsoli do gier w Polsce, skrupulatnie przygotowuje się do jesiennej premiery najnowszego Xbox Series X. W ramach działań przedsprzedażowych, uruchomiona zostanie możliwość zapisania się na newsletter z szeregiem benefitów dla graczy – w tym pierwszeństwo w zakupie, specjalne kody rabatowe, a dla pierwszych 5 tys. subskrybentów – wyjątkowe prezenty. Newsletter będzie również najbardziej wiarygodnym źródłem wszelkich informacji o cenie, terminie, promocjach towarzyszących premierze oraz funkcjach nowej kultowej konsoli.”

Nasza redakcja tak naprawdę nie wiedziała, że zdjęcie pochodzi z systemu Media Expert, ale przynajmniej teraz wiemy o nadchodzących promocjach. Gracze mogą szykować się na specjalną ofertę, która zostanie przedstawiona w odpowiednim czasie.

Sprawdźcie informacje dotyczące nowej generacji:

Źródło: Informacja prasowa: Media Expert

Tagi: cena media expert Microsoft xbox series x