Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2020 13:49
Xbox Series X konsola w Polsce
10742V

Cena Xbox Series X w Polsce pozytywnie zaskoczy? Przeciek sugeruje next-gena w świetnej ofercie

Xbox Series X może trafić do Polski w bardzo dobrej cenie. Konsola Microsoftu została dodana do bazy jednej z sieci elektromarketów i jeśli wiadomość zostanie potwierdzona – wielu graczy otworzy szampany.

Microsoft na przestrzeni kilku miesięcy ujawnił szereg informacji o Xboksie Series X, ale wciąż pozostaje jedno pytanie – za ile kupimy next-gena? Urządzenie będzie przeładowane mocą, więc mogliśmy podejrzewać, że sprzęt będzie bardzo drogi.

Cena Xbox Series X pozytywnie zaskoczy?

Jak podaje serwis Lowcygier, jeden z pracowników „dużego elektromarketu” posiada już w swojej bazie Xbox Series X i cena urządzenia to 2499 zł. Wszystko może się jeszcze zmienić, ale przynajmniej aktualnie takie informacje widnieją w systemie.

Należy na pewno zaznaczyć, że nie jest to oficjalna i ostateczna wiadomość, ale jeśli Xbox Series X pojawia się w panelu sprzedawcy, to najwidoczniej na tę kwotę może zostać wyceniony w ofercie sklepu.

Należy na pewno zaznaczyć, że według ostatnich plotek – Microsoft szykuje się do „dużego ogłoszenia” na przyszły tydzień. Duża wiadomość może zostać opublikowana w okolicy poniedziałku, więc jeśli jest to prawda – pracownicy już teraz mogą szykować oferty, które zostaną opublikowane od razu po ogłoszeniu.

Warto nadmienić, że Phil Spencer niejednokrotnie podkreślał, że jest usatysfakcjonowany połączeniem możliwości technicznych Xboksa Series X i ceny.

Xbox Series X cena Polska

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/plotka-poznalismy-cene-xbox-series-x-na-polskim-rynku/

Tagi: Microsoft xbox xbox series x