Iza Łęcka Iza Łęcka 09.04.2020 13:09
PS5 koncepcja inspirowana wyglądem pada DualSense
6723V

PS5 inspirowane DualSense. Gracze tworzą koncepcje wyglądu PlayStation 5

Znamy już wygląd kontrolera do PS5, ale co z samą konsolą? Gracze wzięli sprawę w swoje ręce i przygotowali nowe koncepcje PlayStation 5. W jednej prezentacji można zaobserwować nawet inspiracje wyglądem Xboksa Series X.

Nadchodzące miesiące dla wielu graczy mogą upłynąć na wyczekiwaniu na przedstawienie kolejnych szczegółów i wyglądu PS5. Entuzjaści marki PlayStation od dawna oczekując na ujawnienie konsoli już w ubiegłym roku tworzyli własne koncepcje designu. Teraz po ujawnieniu DualSense, zainteresowani przygotowali nowe wizualizacje, które bazują na wyglądzie kontrolera.

Na pierwszej koncepcji zobaczycie konsolę, która kształtem przypomina Xboksa Series X. Sprzęt jednak otrzymał czarno-czerwone wykończenie z niebieskim podświetleniem. Autor wykorzystuje w zasadzie wszystkie założenia kontrolera, a całość prezentuje się niezwykle efektownie.

Wygląd PS5 inspirowany padem DualSense

W drugiej propozycji widzimy już standardowy wygląd konsoli, choć i w tym wypadku zastosowano niebieską poświatę, która znajduje się na przednim panelu, przechodząc na górę urządzenia. Łatwo dostrzeżemy tutaj inspirację devkitem PS5, który posiada specjalne wcięcie określone przez graczy jako „V”.

Wskazane przykłady są wyłącznie koncepcjami i pomysłami fanów marki PlayStation. Trzeba jednak przyznać, że zainteresowanie PS5 nie słabnie, a z kolejnymi tygodniami, dzięki cyklicznie udostępnianym nowym informacjom, wręcz zwiększa swój rozmiar. Gracze nie ustają w tworzeniu różnych projektów, czekając na wielki pokaz PlayStation 5.

Wygląd PS5 inspirowany padem DualSense - fani 1

Wygląd PS5 inspirowany padem DualSense - fani 2

Wygląd PS5 inspirowany padem DualSense - fani 3

Sprawdźcie kolejne informacje o padzie od PS5:

Źródło: https://www.eurogamer.it/articles/2020-04-09-news-videogiochi-ps5-due-nuovi-concept-ispirati-dualsense-immaginano-aspetto-console-sony

Tagi: DualSense playstation 5 ps5 sony