Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2020 15:03
Resident Evil 3 bohaterowie
919V

Resident Evil 3 z lepszą wydajnością na Xboksie One X. Twórcy zapowiadają rozwój Resident Evil Resistance

Capcom nie traci czasu – ulepsza Resident Evil 3 oraz szykuje graczy na atrakcje w Resident Evil Resistance. Deweloperzy nie mogą narzekać na nudę, a pozytywne reakcje powinny zostać dobrze odebrane przez społeczność.

Capcom podobno przygotowuje się do zapowiedzi nowego Resident Evil, ale deweloperzy nie mogą zapominać o już wydanym Resident Evil 3. Twórcy właśnie potwierdzili ważne wiadomości, które powinny trafić w gust fanów serii.

Na początek pozytywne wieści dla posiadaczy Resident Evil 3 (2020) i Xboksów One X – deweloperom udało się okiełznać problemy, które pojawiły się już w wersji demonstracyjnej i naprawili wydajność gry na mocniejszym sprzęcie Microsoftu. Teraz mamy cieszyć się rozgrywką w 4K bez jakichkolwiek spadków animacji.

Studio zamierza także dbać o rozwój Resident Evil Resistance – sieciowy tryb w kwietniu otrzyma nową bohaterkę (wcielimy się w Jill), a kolejna postać zostanie udostępniona także w maju. Część fanów w tym miejscu narzeka, że deweloperzy powinni zaoferować więcej atrakcji, ale warto podkreślić – to nie koniec... Choć, niestety na szczegóły musimy zaczekać.

Sprawdźcie najnowsze informacje o serii Resident Evil:

Źródło: Twitter: RE_Games

Tagi: Capcom Resident Evil 3 (2020) Resident Evil Resistance