Iza Łęcka Iza Łęcka 06.04.2020 13:33
Resident Evil 4 Remake
2583V

Resident Evil może otrzymać kolejne odświeżone przygody. Capcom prosi graczy o opinie

Gracze już na dobre zanurzyli się w przygodzie Jill, rozkładają na części pierwsze Resident Evil 3 i sprawdzają odświeżone lokacje, tymczasem Capcom pyta o opracowanie na nowo kolejnych odsłon. Deweloperzy zapraszają do wypełnienia ankiety, która okaże się wsparciem w pracach nad odświeżeniem kolejnych tytułów.

Capcom od 2015 roku niemal systematycznie serwuje graczom nowe i odświeżone przygody z klimatycznego uniwersum Resident Evil. Gracze już na dobre rozsiedli się w fotelach i sprawdzają Resident Evil 3, jednak już w przyszłym roku mamy zagrać w pełnoprawną kontynuację.

Na odrestaurowaniu horroru z Nemesisem w roli głównej najwidoczniej japoński producent nie poprzestanie. Deweloperzy zaprezentowali ankietę, w której pytają czy gracze chcieliby kolejnych remake'ów? Pomimo że dokładnie nie zostało określone o jakie pozycje chodzi, na pewno znajdą się chętni na zapoznanie się z nowymi wersjami Resident Evil Code: Veronica czy Resident Evil 4.

Studio za sprawą nowej generacji może zadbać o odświeżoną oprawę nawet w Resident Evil 5 i Resident Evil 6, choć wspomniane odsłony już w wersji na aktualną generację prezentują całkiem zadowalającą oprawę.

Resident Evil Remake

Sprawdźcie także:

Źródło: https://playfront.de/resident-evil-capcom-fragt-nach-mehr-remakes/

Tagi: Capcom remake resident evil