Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.04.2020 14:32
Phil Spencer i Shuhei Yoshida
5636V

PlayStation i Xbox w jednym stali domu. Phil Spencer i Shuhei Yoshida potwierdzają mit konsolowej wojny

Przedstawiciele PlayStation i Xboksa ponownie potwierdzają, że temat wojny konsolowej nie istnieje w przypadku pracowników Sony oraz Microsoftu – nawet w tym wypadku wszyscy grają do jednej bramki. Phil Spencer i Shuhei Yoshida wymienili się kilkoma wiadomościami i ich relacja została dostrzeżona przez graczy.

Phil Spencer wielokrotnie powtarzał, że wojny konsolowe producentów są przeszłością, a teraz wszyscy żyją w czasach współpracy, ponieważ najważniejsze jest dostarczenie na rynek świetnych gier lub sprzętu. Szef marki Xbox nie zmienia zdania i ponownie pokazał się z naprawdę świetnej strony.

Phil Spencer i Shuhei Yoshida potwierdzają mit konsolowej wojny

W tym tygodniu Microsoft za sprawą Phila Spencera potwierdził zaproponowanie Xbox Game Pass w Japonii – na jego wiadomość odpowiedział Shuhei Yoshida, który pogratulował mu rozpoczęcia działalności na kolejnym rynku. Szef marki Xbox szybko odpowiedział – życzył zdrowia i bezpieczeństwa dla całego zespołu PlayStation, a Yoshida podziękował, życzył tego samego i pogratulował dobrego Inside Xbox.

Można? Jak najbardziej. Pod koniec roku na rynku zadebiutują dwie konsole nowej generacji i choć pewnie w przyszłości niejednokrotnie byliśmy świadkami wymownych ruchów, które miały pokazać sytuacje z „odpowiedniej strony”, to jednak w ostatnich miesiącach możemy dostrzec pozytywny progres w tym temacie.

Sprawdźcie informacje dotyczące nowej generacji:

Źródło: Twitter: XboxP3 i yosp

Tagi: Microsoft phil spencer playstation ps5 Shuhei Yoshida Sony Xbox xbox series x