Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.04.2020 09:48
Hitman GOTY
380V

Hitman Game of the Year Edition z darmowym weekendem

Wiemy, że trwają już zaawansowane prace nad kolejnym Hitmanem, która ma zamknąć całą trylogię od IO Interactive. Warto zatem - jeśli jeszcze tego nie zrobiliście zaznajomić się z ostatnią odsłoną marki.

W Hitman (2016) możemy bawić się za darmo do końca weekendu na Steam. Chodzi o wypełnione atrakcjami wydanie Game of the Year Edition. Oznacza to, że w gratisowym weekendzie dostajemy oprócz wszystkich misji i lokacji z pierwszego sezonu również dodatkową kampanię "Pacjent Zero", 3 kontrakty Eskalacji, 3 świeże stroje i 3 nowe rodzaje broni.

Zaliczenie całości zajmuje ok. 25 godzin. Jeśli nie macie nic innego do roboty, to można pewnie to zrobić do końca niedzieli. Jeśli chcecie cieszyć się na spokojnie całą produkcją, to warto skorzystać z obecnych promocji - Hitman GOTY wyceniany jest obecnie na 42,87 zł na Steam.

Przy okazji możecie pobrać za darmo na Steam Ticket to Ride: First Journey. Niestety mamy tu do czynienia z mało udaną grą indie dla najmłodszych, więc trudno tu mówić o szczególnie ciekawej ofercie. Grę zatrzymacie na zawsze, jeśli skorzystacie z promocji przed 12 kwietnia o godz. 19:00.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Hitman (2016) IO Interactive square enix