Iza Łęcka Iza Łęcka 10.04.2020 12:34
Final Fantasy VII Remake theme PS4 - cała drużyna
880V

Final Fantasy VII Remake z nastrojowymi motywami na PS4. Gracze mogą pobierać prace Square Enix

Final Fantasy VII Remake jest od dzisiaj dostępne na PS4. Żeby uczcić tę premierę, na PlayStation Store wylądował ostatni i darmowy motyw upiększający ekran główny PlayStation 4. Dla chętnych do pobrania klimatyczne grafiki.

Square Enix już wcześniej zaprezentowało motywy dla PS4 przygotowane z okazji premiery Final Fantasy VII Remake, ale dopiero dzisiaj możemy pobrać ostatnią pracę grafików. Wszystkie projekty są już dostępne dla entuzjastów marki, którzy od lat czekali na powrót legendarnej historii.

Final Fantasy VII Remake - motyw Clouda - pobierajcie

Final Fantasy VII Remake - motyw drużyny - pobierajcie 

Deweloperzy ze Square Enix pracowali nad odświeżeniem kilka lat, dlatego też chcą mieć pewność, że każde włączenie konsoli skutecznie zachęci graczy do rozpoczęcia lub kontynuowania przygody Clouda. Na jednym z obrazków znajdziecie samego głównego bohatera, kolejna praca opiera się na przedstawieniu drużyny, której grafika swego czasu była głównym motywem promującym grę Square Enix.

Japończycy zadbali o znaczącą rozbudowę historii, więc na pewno nie zabraknie w tej przygodzie wielu zaskakujących momentów. Ukończenie Final Fantasy VII Remake zajmuje około 30-35 godzin (dużo zależy od stylu gry – Roger zobaczył napisy końcowe po 40 godzinach), jednak jeśli podejmiecie się ze zdobyciem platyny, czas spędzony z Cloudem i jego ekipą będzie o wiele dłuższy.

Przeczytajcie naszą recenzję Final Fantasy VII Remake.

Sprawdźcie inne informacje o grze:

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Final Fantasy VII Remake motyw na PS4 Square Enix