Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.04.2020 10:25
FFVII Remake
421V

Final Fantasy VII Remake. Zobaczcie ostatni materiał o tworzeniu gry przed samą premierą

Już jutro premiera Final Fantasy VII Remake. Square Enix w związku z tym zwiera szeregi, prezentując ostatni epizod naprawdę ciekawych materiałów wideo z cyklu "Inside Final Fantasy VII Remake".

W cyklu "Inside Final Fantasy" deweloperzy mieli okazję wypowiedzieć się o przyświecających im ideach i kulisach powstawania wyczekiwanego remake'a. 

Tym razem, w 4 epizodzie Inside Final Fantasy VII Remake Square Enix skupiło się na temacie muzyki Nobuo Uematsu. Zdecydowanie jest tutaj o czym mówić (i czego słuchać), bo symfoniczne aranżacje pięknych melodii Uematsu z 1997 roku to jedna z największych atrakcji w rzeczonym remake'u. W nowym materiale wideo deweloperzy wypowiadają się też o tworzeniu innych dźwięków i oczywiście dubbingu do Final Fantasy VII Remake.

Final Fantasy VII Remake już jutro trafi na rynek. Gra zebrała bardzo wysokie oceny (średnia 8,7/10). Pewne rzeczy nie wyszły jednak do końca Square Enix - np. wykonanie tekstur w dalszych częściach gry, na co narzeka ekipa Digital Foundry w swoim materiale wideo.

Warto również sprawdzić:

Źródło: YouTube

Tagi: final Final Fantasy VII Remake Square Enix