Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2020 22:30
Final Fantasy VII Remake 2 płyty
1687V

Final Fantasy VII Remake z długą instalacją fizycznej wersji. Gra jest dostępna na dwóch płytach Blu-ray

Final Fantasy VII Remake trafia do graczy, więc zainteresowani dzielą się nowymi informacjami dotyczącymi produkcji z PS4. Tytuł Square Enix jest dostarczony na dwóch płytach Blu-ray i przed rozpoczęciem zabawy gracze muszą pogodzić się z długą instalacją.

Final Fantasy VII Remake będzie dostępny już w najbliższy piątek, ale już teraz kolejni gracze otrzymują dostęp do pudełek z wyczekiwaną produkcją Square Enix. Zainteresowani zdradzili ciekawostkę dotyczącą instalacji.

Gra została umieszczona na dwóch płytach – na początku wrzucimy pierwszą płytę, zapoznamy się z pierwszym rozdziałem, a następnie musimy wykorzystać drugi dysk przeznaczony na instalację. Dopiero po około godzinie kopiowania plików gracze będą kontynuować przygodę z Cloudem.

Proces nie pojawia się w przypadku cyfrowej dystrybucji, ale w tej sytuacji zainteresowani muszą pobrać blisko 100GB danych – na szczęście wstępne pobieranie zostało już uruchomione, więc bez problemu przygotujecie konsolę na premierę.

Sytuacja z instalacją Final Fantasy VII Remake na PS4 jest w pewien sposób fenomenem – tylko nieliczne tytuły przez całą generację były dystrybuowane na dwóch płytach.

Sprawdźcie inne informacje o grze:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/final-fantasy-7-remake-psa-physical-copy-requires-/1100-6475794/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix