Iza Łęcka Iza Łęcka 10.04.2020 07:30
Final Fantasy VII Remake premiera - Cloud vs Sephiroth
1189V

Final Fantasy VII Remake trafiło na PS4. Yoshinori Kitase dziękuje graczom i pokazuje materiał nagrany z PC

Nie ulega wątpliwości, że Final Fantasy VII Remake należy do grona najbardziej wyczekiwanych gier tej generacji, które po latach trafiły na PlayStation 4. Tytuł jest dostępny globalnie, Square Enix świętuje i jednocześnie prezentuje fragment gry z PC.

Dla wielu graczy Final Fantasy VII plasuje się w ścisłej czołówce najważniejszych gier, a jej powrót w odświeżonej formie stał się wielkim wydarzeniem – Roger jest jedną z tych osób. Już na samym początku tygodnia nasz naczelny miał okazję świętować prezentując społeczności swoje wrażenia z Final Fantasy VII Remake.

Sony opublikowało z samego rana wiadomość od Yoshinori Kitase, który podziękował sympatykom za cierpliwość i zaprosił do gry. Krótki materiał zawierający ujęcia z produkcji nie jest niczym szczególnym, jednak gracze szybko dostrzegli krótką wiadomość: „gameplay captured on PC”. Jak wiadomo gry są tworzone na komputerach osobistych, jednak Square Enix pierwszy raz zdecydowało się na przemycenie takiego komunikatu.

Final Fantasy VII Remake na PC to kwestia czasu

Sony zapewniło sobie ekskluzywność Final Fantasy VII Remake do 10 kwietnia 2021 roku. Nie będzie więc zaskoczeniem, że po wskazanym czasie gra wyląduje również na innych platformach, jednak czy ta informacja musiała pojawić się na materiale? Nikt nie wiedziałby, czy kilka fragmentów zostało nagranych na PC, PS4 czy też PS5.

Już jakiś czas temu wspominaliśmy o ciekawostce – w kodzie wersji demonstracyjnej znalazły się informacje dotyczące zmiany rozdzielczości oraz szczegóły rozgrywki na urządzeniach AMD oraz Nvidii.

Sprawdźcie inne informacje o grze:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix zwiastun