Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.04.2020 14:48
Silent HIlls PT twarz przerażającej istoty
2830V

Silent Hills jednak powstaje? Suehiro Maruo opublikował tajemnicze zajawki

Konami od dawna zapowiada wielki powrót serii Silent Hill, ale wciąż czekamy na konkretną zapowiedź gry na aktualną lub nawet już na następną generację. Deweloperzy nie wspominają o produkcji, ale Suehiro Maruo opublikował dwie zajawki, które są łączone właśnie ze znaną serią.

Konami w oficjalnej informacji zaprzeczyło plotkom dotyczącym przygotowania nowej odsłony serii z Hideo Kojimą, a dodatkowo Japończycy zapowiedzieli, że wciąż szukają odpowiedniego rozwiązania dla tego przerażającego uniwersum. Twórcy wciąż nie ujawnili nowej gry, ale możemy podejrzewać, że kilkanaście godzin temu w Konami odbyło się ważne spotkanie.

Suehiro Maruo – twórca mang, grafik i ilustrator specjalizujący się w horrorach – opublikował na Instagramie dwa zdjęcia. Na pierwszym pokazał napis „Silent Hills”, a na drugim wejście do japońskiego oddziału Konami.

Silent Hills powstaje?

Nie znamy dodatkowych konkretów, ale takie teasery w naszej branży nie pojawiają się bez przyczyny. Nie brakuje głosów, według których Suehiro Maruo będzie zaangażowany w pełny reboot serii Silent Hill lub stworzy mangę „Silent Hills”, która zapowie wydarzenia z gry.

Są to aktualnie wyłącznie domysły, ale jak widać coś się dzieje w temacie Silent Hilla w Konami – oby nie zrodziła się z tego maszyna pachinko z grafikami przygotowanymi właśnie przez Maruo.

Silent Hills Teasery

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Konami:

Źródło: https://wccftech.com/new-silent-hill-project-tease/

Tagi: Konami plotka silent hill silent hills Suehiro Maruo