Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2020 19:47
Call of Duty Modern Warfare 3 sezon
1149V

Call of Duty: Modern Warfare z 3. sezonem rozgrywek. Twórcy pokazują Battle Pass i podsumowują nowości

Call of Duty: Modern Warfare rozpoczyna kolejny etap rywalizacji graczy z całego świata. Fani strzelania mogą liczyć na nowe atrakcje, a deweloperzy właśnie zaprezentowali kolejny Battle Pass oraz podsumowali informacje dotyczące udostępnionych nowości.

Zmagania na serwerach Call of Duty: Modern Warfare trwają. Gracze mogą teraz uczestniczyć w trzecim sezonie rozgrywek, w którym do naszej dyspozycji oddano nowy Battle Pass. Zestaw ponownie został podzielony na 100 poziomów i zainteresowani mogą zdecydować się na jedną z dwóch dróg rozwoju – płatną i bezpłatną.

Jeśli zdecydujecie się zainwestować pieniądze, to automatycznie odblokujecie Alexa znanego z kampanii Modern Warfare. Gracze podczas rozgrywki zgarną także nowe skórki pojazdów, nowe wykończenie, Tomogunchi Black i dziesiątki schematów broni, skórek operatorów, przedmiotów kosmetycznych, tokenów XP czy też punktów COD.

Twórcy przedstawili także nowe mapy do trybu sieciowego:

  • Talsik Backlot to wysokooktanowa, odświeżona, klasyczna trzypasmowa mapa 6 na 6 z Call of Duty 4: Modern Warfare. W tym opuszczonym obszarze miejskim Urzykistanu próbuj kombinacji walki w zwarciu i pojedynków snajperskich na dalekie odległości.
  • Hovec Sawmill to zupełnie nowa mapa 6 na 6, położona wysoko w górach Kastovii. Operatorzy będą walczyć na dachach i w rwącym nurcie rzeki, na trzypasmowym obszarze uwzględniającym linie średniego i dalekiego zasięgu.
  • Aniyah Incursion to mapa 6 na 6 będąca wariacją na temat pełnego przepychu, lecz także zniszczonego wojną pałacu Aniyah, którzy gracze odwiedzili w trybach Wojna Naziemna i 10 na 10. Teraz gracze mogą skorzystać z przewag, jakie zapewnia długie pole widzenia, a także z ciasnych przestrzeni w pałacu, idealnych, aby flankować wrogów.
  • W tym sezonie pojawi się także Hardhat, dodatkowa, zremasterowana mapa trybu wieloosobowego 6 na 6 z Call of Duty 4: Modern Warfare wraz z Aisle 9, nową mapą 2 na 2 trybu Gunfight.

Wśród nowości można także wyróżnić nowe tryby: Gun Game Reloaded oraz Reinfected Ground War. Zmiany pojawiły się także w przypadku Call of Duty: Warzone – tutaj możemy liczyć na:

  • Czwórki są teraz dostępne w Battle Royale i Grabieży, dzięki czemu przyjaciele mogą połączyć siły w czteroosobowej drużynie, aby przetestować swoją pracę zespołową w walce o przetrwanie.
  • W późniejszej części sezonu zostaną dodane dodatkowe playlisty dla Battle Royale i Grabieży, które ograniczą pulę wyposażenia do określonych rodzajów broni i będą zawierały tryby nastawione na akcję, takie jak Scopes i Scatter Guns.
  • Przez cały sezon będą wprowadzane nowe bronie i schematy w skrzynkach zaopatrzeniowych i łupach naziemnych, a także obszerny kalendarz wydarzeń XP, darmowych treści, świątecznych uroczystości i innych, dla wszystkich graczy.

Inne informacje odnośnie do tej serii:

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Tagi: Activision Blizzard battle pass Call of Duty: Modern Warfare Call of Duty: Warzone Infinity Ward