Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.04.2020 16:39
Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered
3128V

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered zachwyca grafiką. Twórcy zrobili mini remake gry

Ekipa Beenox wycisnęła z drugiego Modern Warfare absolutnie wszystko co tylko mogła i sprawiła, że i tak już rewelacyjna kampania jest jeszcze lepsza!

Odpowiedzialne za remaster Call of Duty: Modern Warfare 2 studio Beenox nie ograniczyło się wyłącznie do prostego podbicia tekstur, czy lekkiego liftingu graficznego kultowej produkcji. 

Po dogłębnej analizie przeprowadzonej przez zespół Digital Foundry, dokładnie widać jak dużo pracy zostało włożone w tę produkcję. Deweloperzy zrobili niektóre elementy gry całkowicie od zera, aby nadać im lepszy wygląd, a do tego wszystkie fabularne przerywniki mają zupełnie nowy motion-capture, dzięki czemu wyrażają więcej ekspresji i są znacznie bardziej realistyczne.

Pod kątem wydajności tytuł sprawuje się doskonale i trzyma 60 klatek na sekundę przy praktycznie każdej sytuacji - na PS4 mamy do czynienia z rozdzielczością 1080p, zaś posiadacze Prosiaka mogą cieszyć się z 1620p. Miejmy jednak nadzieję, że do remastera trafi także świetny tryb wieloosobowy, jaki swego czasu pokochali fani CoD-a.

Publicystyka na weekend:

Źródło: YouTube

Tagi: Activision Blizzard Beenox Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered Infinity Ward