Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.04.2020 20:04
Call of Duty Modern Warfare 3 sezon
5602V

Call of Duty: Modern Warfare i Warzone z wielkimi nowościami. Tryby, mapy, bronie i więcej

Infinity Ward zdradziło kompletne plany dotyczące 3. sezonu rozgrywek w Call of Duty: Modern Warfare i nowości zmierzających do Call of Duty: Warzone. Gracze mogą liczyć na szereg nowinek – w tym świeże tryby, mapy i bronie.

Infinity Ward pracuje nad pierwszą częścią ze współczesnych odsłon Call of Duty, która niedzieli społeczności za pomocą Przepustki Sezonowej, więc już jutro wszyscy posiadacze Call of Duty: Modern Warfare rozpoczną zabawę w trzecim sezonie zmagań. Nowości trafią także na serwery Call of Duty: Warzone.

3. sezon Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone

Deweloperzy właśnie potwierdzili szczegóły zawartości i gracze mogą szykować się na sporo przyjemnych nowości – na serwerach Call of Duty: Modern Warfare pojawią się trzy nowe mapy, a w Call of Duty: Warzone sprawdzimy czteroosobowe zmagania. Fani otrzymają także możliwość personalizacji samochodów, sprawdzą kolejnego operatora czy też ustrzelą rywali z kolejnych broni.

To jednak nie koniec, ponieważ sezon dopiero się rozpoczyna, a w przyszłości otrzymamy dostęp do kolejnych operatorów, map, trybów oraz broni. Wszystkie szczegóły zostały zaprezentowane na grafice... Choć należy pamiętać – Infinity Ward wciąż pracuje nad nowościami, które będą dostępne w przyszłych aktualizacjach.

Call of Duty Modern Warfare 3 sezon nowości

Inne informacje odnośnie do tej serii:

Źródło: Infinity Ward

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward