Iza Łęcka Iza Łęcka 08.04.2020 08:38
Call of Duty Modern Warfare i Warzone tylko PS4
3496V

Call of Duty: Modern Warfare i Warzone z ekskluzywną zawartością dla graczy z PS4 oraz klientów PS Plus

Umowa Activision z Sony wciąż trwa, dlatego też Infinity Ward kontynuuje opracowywanie nowej zawartości do Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone, która jest dostępna wyłącznie dla graczy na PS4. Nie inaczej jest w przypadku 3. sezonu rozgrywek - fani marki PlayStation mogą liczyć na nowości.

Activision potwierdziło brak Przepustki Sezonowej do Call of Duty: Modern Warfare, dzięki czemu nowe mapy do trybu sieciowego są dostępne dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4, Xboksów One i komputerów osobistych. Nie oznacza to jednak, że Sony nie zadbało o kilka ekskluzywnych rozszerzeń. Dzisiaj rozpoczyna się 3. sezon rozgrywek, który oferuje dodatkową zawartość dla grających na PS4 w Modern Warfare i Warzone.

Call of Duty: Modern Warfare i Warzone z ekskluzywną zawartością dla graczy z PS4 i PS Plus

Sony potwierdziło kolejny pakiet dodatków przygotowany wyłącznie dla posiadaczy PS4. Shoot House to nowa mapa do Call of Duty: Modern Warfare (Survival), która pozwoli na intensywną walkę z kolejnymi falami przeciwników.

Subskrybenci PlayStation Plus pobiorą nowy „Sony Combat Pack 2”, który daje dostęp do zawartości z Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone. Zestaw zawiera kolekcję epickich przedmiotów: skórkę Wyatta, projekt karabinu snajperskiego, projekt pistoletu, nóż taktyczny i przywieszkę do broni. Gracze otrzymają także spray, animowany Calling Card oraz 60-minutowy token na podwójne XP do broni.

Klienci PS Plus sprawdzą także „ekskluzywną misję związaną z bronią”, która pozwoli zdobyć unikalny projekt do wykorzystania w Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone. Wskazana zawartość będzie dostępna wyłącznie na PS4 do 1 października.

Inne informacje odnośnie do tej serii:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/04/07/find-out-what-to-expect-in-call-of-duty-modern-warfares-season-3-when-it-launches-on-ps4-tomorrow/

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Call of Duty: Warzone Infinity Ward