Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2020 16:50
Call of Duty Warzone Duch
5600V

Call of Duty: Warzone ze skórkami Pay 2 Win? Gracze dotarli do zaskakującego odkrycia

Activision zapowiadając Call of Duty: Warzone obiecało dopracowaną rozgrywkę bez możliwości zapewniania sobie przewagi przez płatne bronie. Gracze dotychczas sądzili, że wydawca nie kłamał, ale najnowsze odkrycie jest zaskakujące – jedna ze skórek premium zapewnia dużą przewagę.

Call of Duty: Warzone jest dostępne za darmo, więc wydawca może zarabiać wyłącznie za pomocą Przepustki Sezonowej. Według pierwotnych założeń, w zestawie nie miały pojawiać się przedmioty wpływające na możliwości graczy, ale zainteresowani dotarli do ciekawego odkrycia.

M14 EBR w standardowej sytuacji nie może zabić przeciwnika za pomocą jednego strzału, ale nakładając na broń odpowiednią (płatną skórkę) możemy pozbyć się przeciwnika jednym, celnym trafieniem. Trudno nie nazwać tego jednoznacznie, ponieważ gracz, który zapłaci za Przepustkę Sezonową i zdobędzie odpowiedniego skina może zarządzić na serwerach.

Już teraz pojawiają się opinie fanów, którzy brali udział w pojedynkach z zaburzonym balansem. Gracze narzekają, że M14 Line Breaker (tak nazywa się skórka) w rękach wprawionego zawodnika jest niezwykle skuteczna i potrafi wpłynąć na mecze.

Część sympatyków tytułu jest oburzona, ale nadal pojawiają się głosy, według których może to być prosty błąd. Czekamy na reakcję Activision.

Pay to win M14 EBR blueprints - Part 2 with new evidence - see comments from r/CODWarzone

Inne informacje odnośnie do tej serii:

Źródło: https://www.gamestar.de/artikel/cod-warzone-battle-pass-skin-pay2win-vorwuerfe,3356294.html

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward