Iza Łęcka Iza Łęcka 08.04.2020 11:25
Desperados 3 art z okladki
912V

Desperados 3 na długiej rozgrywce. Taktyczne zabijanie na Dzikim Zachodzie

THQ Nordic wciąż nie potwierdziło ostatecznej daty premiery Desperados 3, jednak najnowszy gameplay jest dowodem na dopracowaną rozgrywkę w unikatowym klimacie. Fani gatunku mogą zacierać rączki i szykować się na konkretne opinie o grze.

Mimimi Games po sukcesie  i ciepłym przyjęciu Shadow Tactics: Blades of the Shogun otrzymało pod swoje skrzydła serię Desperados. Twórcy nie zamierzają rewolucjonizować IP i wprowadzać diametralnych zmian, a zamiast tego wykorzystują znane uniwersum do zaprezentowania nowej historii z dopracowanym i przeładowanym taktyką gameplayem.

THQ Nordic w lutym potwierdziło, że Desperados III zostanie wydany latem, więc już w wkrótce możemy spodziewać się najbardziej konkretnych wiadomości dotyczących gry – dziennikarze otrzymali już nawet wycinek produkcji i pierwsze wiadomości zwrotne odnośnie rozgrywki są zadowalające. Deweloperzy postawili na dopracowany pod wieloma względami gameplay, który skupia się na wykorzystaniu umiejętności członków zespołu.

Na rozgrywce zobaczycie między innymi unikanie patroli, chowanie się w krzakach, by uniknąć wzroku strażników, zwabianie rywali oraz umiejętne eliminowanie przeciwników. W trakcie misji trzeba ponownie wykazać się uważnością, bowiem nawet drobne ruchy bohaterów mogą zostać usłyszane przez wrogów. Twórcy zadbali o możliwość szybkiego zapisu/wczytywania, więc ponownie zostaniemy zachęceni do powtarzania nieudanych prób i szukania najróżniejszych sposobów na przejście kolejnych misji.

Sprawdźcie kolejne informacje dotyczące Desperados 3:

Źródło: SECTOR.sk

Tagi: Desperados 3 Desperados III gameplay Mimimi Productions THQ Nordic