Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2019 20:14
Desperados 3 ekipa
1038V

Desperados 3 będzie taktyczną przyjemnością. Gameplay zapowiada świetną zabawę

Mimimi Productions na targach w Kolonii prezentowało Desperados 3. Twórcy kończą prace nad grą, więc mamy dzisiaj okazję spojrzeć na dopracowany i przesiąknięty taktycznymi przyjemnościami gameplay. Zobaczcie rozgrywkę z oczekiwanego tytułu.

W ubiegłym tygodniu Mimimi Productions zaprezentowało zupełnie nową postać z Desperados III. Twórcy przygotowali Isabelle Moreau, która charakteryzuje się rozbudowanymi umiejętnościami – kobieta korzysta z wyjątkowych zdolności okultystycznych.

Na zaprezentowanej rozgrywce zobaczycie jej potężne moce – Moreau bez problemu zapanuje nad umysłami przeciwników, połączy ich tajemniczymi więzami, a to oczywiście nie koniec jej możliwości. Będzie to bez wątpienia postać, która pozwoli nam poradzić sobie z wieloma oponentami i wprowadzi sporo ciekawych, taktycznych opcji.

Gameplay z Desperados 3 pokazuje jeden ważny element – Mimimi Productions zapowiadając tytuł informowało, że chce tym razem zapewnić znacznie ciekawsze lokacje, które jednocześnie będą zachwycać rozbudową.

Desperados 3 trafi na rynek jeszcze w tym roku, ale deweloperzy wciąż nie podali ostatecznej daty premiery – ostatnia gra Niemców, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, wskoczyła na rynek w grudniu 2016 roku (PC).

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Desperados III Mimimi Productions THQ Nordic