Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2019 18:53
Desperados 3 isabelle
991V

Desperados 3 na nowych fragmentach. Isabelle będzie kontrolować każdego

John Cooper zgromadził potężną armię specjalistów od brudnej roboty. Znany rewolwerowiec chętnie skorzysta z pomocy między innymi Isabelle, która posiada niezwykłe moce voodoo. Kobieta potrafi kontrolować wrogów.

Premiera Desperados 3 zbliża się wielkimi krokami. W grze ponownie wcielimy się w Johna Coopera, który skorzysta z pomocy trapera Hectora, łowcy nagród Doca McCoya oraz oczywiście w grze nie zabraknie znanej Kate O'Hary. Twórcy postanowili zakończyć angaż i właśnie prezentują ostatniego bohatera – najnowszy zwiastun skupia się na Isabelle Moreau.

Tajemnicza kobieta urodziła się i wychowała w Nowym Orleanie, gdzie otrzymała szansę poznania potężnych technik okultystycznych. Dzięki Voodoo, Isabelle potrafi wejść w umysł swoich wrogów i następnie może kontrolować ich ruchy. Jej moc sięga nawet dalej – Moreau bez problemu stworzy więź między wrogami, dzięki której z łatwością jednocześnie wyeliminujemy dwóch oponentów.

Pytanie pozostaje jedno – czy Isabelle nie będzie zbyt mocna? Twórcy są przekonani, że zachowali zdrowy balans, ponieważ postać potrzebuje własnej krwi do korzystania ze specjalności.

Desperados 3 będzie szeroko prezentowany w Kolonii, więc możemy mieć nadzieję, że twórcy w końcu ujawnią ostateczną datę premiery. Gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste i debiut odbędzie się do końca 2019 roku.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Desperados III Mimimi Productions THQ Nordic