Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2020 16:52
Desperados Doc
573V

Desperados 3 ma w Polsce wydawcę. Zwiastun pokazuje Doca McCoya

Dobre wieści dla fanów taktycznych przyjemności od Mimimi Games. Twórcy kończą prace nad grą, prezentują kolejną postać, a w Polsce bez problemu sięgniemy po pudełka. Za wydanie tytułu odpowiada Koch Media Poland.

Latem zapoznamy się z nową historię legendarnego Johna Coopera, który za pomocą Mimimi Games przedstawi graczom początek swojej bandy. Gracze trafią do wielu pięknych miejscówek na Dzikim Zachodzie, gdzie zostanie przedstawiony prequel klasycznego Desperados: Wanted Dead or Alive.

Teraz możemy potwierdzić, że tytuł trafi do Polskich sklepów za sprawą Koch Media Poland – fani serii mogą liczyć na pudełkowe wydanie edycji na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

To nie koniec dobrych informacji, bo właśnie otrzymaliśmy zwiastun przedstawiający tajemniczego doktora. McCoy potrafi ustrzelić przeciwników, ale chętnie także korzysta ze swoich umiejętności, by za ich pomocą eliminować następnych oponentów. Tak prezentuje się jego zapowiedź:

Potrzebujesz najemnika? Pytaj o Doca McCoya, bezwzględnego strzelca i weterana szpitali polowych, wykona każde zadanie. Swoim specjalnym Coltem Buntline Special trafi w każdy cel - nawet ruchomy, żwawo uciekający. Pan doktor może też wyciągnąć sprzęt medyczny i zastosować specjalną kurację…

McCoy spędził młodość na studiach medycznych w Anglii. Po ich ukończeniu zapragnął szukać przygód, więc przeprawił się przez Atlantyk do Ameryki, gdzie został przymusowym ochotnikiem w wojnie secesyjnej. Walczył i opiekował się rannymi, ale koszmar i beznadziejność wojny sprawiły, że zdezerterował po roku i został najemnikiem. Dziś jest znany przede wszystkim z tego, że wykonuje robotę i nie zadaje za dużo pytań.

Desperados III na kolejnym materiale wygląda naprawdę dobrze. Jestem pewien, że będzie to spora przyjemność dla graczy, którzy od dawna czekają na powrót tej uznanej serii.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Desperados III Mimimi Productions THQ Nordic