Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.04.2020 01:05
THe Last of us 2 ellie
9147V

The Last of Us 2 opóźnione! Sony przekłada premiery 2 gier

Sony właśnie potwierdziło fatalną wiadomość. Gracze nie mogą liczyć na premierę The Last of Us 2 w maju. To fatalna informacja dla fanów Naughty Dog, którzy od dawna czekają na produkcję uzdolnionego studia.

Spełnił się właśnie najczarniejszy scenariusz dla fanów PlayStation. Sony potwierdziło, że nie może zapewnić bezproblemowej premiery The Last of Us: Part II i Marvel's Iron Man VR, więc korporacja zdecydowała się opóźnić debiuty obu ekskluzywnych tytułów przygotowanych z myślą o PS4.

The Last of Us 2 i Marvel's Iron Man VR opóźnione przez koronawirusa

Japoński producent zaznaczył gdzie dokładnie leży problem – globalna pandemia sprawia, że Sony może nie dostarczyć do graczy pudełek, więc firma zdecydowała się na przełożenie premiery obu tytułów.

Należy zaznaczyć, że aktualnie The Last of Us 2 i Marvel's Iron Man VR nie mają dat premier. Sony nie może przewidzieć, kiedy problemy zostaną rozwiązane, więc aktualnie obie ekskluzywne pozycje nie posiadają terminów debiutu aż do odwołania.

Naughty Dog wydało krótkie oświadczenie, w którym studio podkreśla, że znajduje się na ostatniej prostej – autorzy kończą eliminować ostatnie bugi. Mimo to, The Last of Us 2 nie zadebiutuje w terminie, ponieważ zespół chce dostarczyć przygodę Ellie do wszystkich graczy w tym samym czasie.

Sprawdźcie kolejne informacje:

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II