Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.04.2020 10:01
apex legends
880V

Apex Legends z ostatnią animacją od Platige Image. Tryb Duos na stałe i zapowiedź nowych atrakcji

EA zerwało kontrakt z Platige Image, więc to pewnie przez pewien czas ostatnia okazja, by przyjrzeć się materiałom promocyjnym z Apex Legends od zdolnej, polskiej ekipy.

Platige Image zdążyło przygotować przez zerwaniem kontraktu z EA jeszcze przynajmniej jedną animację do bardzo popularnego Apex Legends. Tym razem chodzi o krótkometrażowy film, w którym przyglądamy się kolejnemu zawodnikowi, znanemu z gry. Dokładnie chodzi o Bloodhounda. W nowym filmiku możemy przyjrzeć się historii tej postaci - materiał wideo zdradza np. czym tłumaczyć wygląd i strój bohatera.

Warto przypomnieć, że animacja została opublikowana w związku z nadciągającym wydarzeniem "Bloodhound Town Takeover", które będzie się odbywać od 7 do 21 kwietnia. Główną atrakcją będą tu wyzwania "Bloodhound's Trials", odbywające się na World's Edge. W ich trakcie zmierzymy się z hordami bestii znanych z serii Titanfall, które opanowały mapę. Jako stała funkcja zostaną też wprowadzone rozgrywki Duos (tylko w 2-osobowych drużynach).

Prezes Respawn zapowiedział też w jednym z ostatnich wywiadów, że do gry zostanie prawdopodobnie wprowadzona opcja zabawy crossplayowej, czyli możliwość wspólnej rozgrywki z posiadaczami różnych platform.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment