Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.03.2019 20:10
zwiastun Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2
1179V

Platige Image. Polski zespół stworzył świetny zwiastun Vampire the Masquerade - Bloodlines 2

Studio Platige Image ponownie potwierdza, że są mistrzami w swoim fachu. Tym razem zrobili to w kontekście zapowiedzi Vampire the Masquerade: Bloodlines 2.

Platige Image jest cały czas rozchwytywane przez wydawców branży gier. Po świetnym zwiastunie Metro Exodus okazuje się, że polski zespół odpowiedzialny jest również za efektowną, pierwszą zajawkę Vampire: The Masquearade - Bloodlines 2.

Platige Image stworzyło zajawkę Metro Exodus

Całą sekwencję, którą możecie przypomnieć sobie poniżej, zaplanowała i wykonała ekipa Platige Image. Reżyser tego dzieła opisał je w następujący sposób:

- Niemym bohaterem filmu jest miasto. (...) Szczególną rolę narracyjną odgrywa krew, która w symboliczny sposób napędza miasto wampirów i stanowi wizualny komentarz działań bohatera. Zaczyna się od kilku kropel, a kończy na monstrualnej czerwonej fali, na moment przed pochłonięciem nabrzeża. Dzięki tym zabiegom udało się nam połączyć charakter filmu akcji z lekko poetycką stylistyką znaną z oryginalnej gry - powiedział Jakub Jabłoński.

Zespół Platige Image zdradził, że Paradox Interactive przygotowało wyłącznie ścieżkę dźwiękową do pierwszej zajawki gry.

 

 

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/zapowiedz-vampire-the-masquerade-bloodlines-2-platige-image

Tagi: Hardsuit Labs Paradox Interactive Platige Image Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2