Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.04.2020 14:30
Terraria ze świetną sprzedażą
1223V

Terraria cały czas rośnie. Rozeszło się ponad 30 milionów kopii gry

Choć głośna produkcja wydana przez 505 Games nigdy nie została hitem na miarę Minecrafta, to wciąż można mówić o kolosalnym sukcesie. 

Terraria jeszcze przed premierą pełnej wersji mianowana została "Minecraftem w 2D". Gra rzeczywiście oferuje podobny wachlarz możliwości, nawet pomimo bycia produkcją "zaledwie" dwuwymiarową. I choć nie stała się hitem na miarę gry od studia Mojang, to ma swoje wierne grono fanów.

Co więcej- grupa odbiorców stale rośnie! Jak przekazali wydawcy, liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyła niedawno 30 milionów na całym świecie. Jest to wynik, który bez wątpienia cieszy samych twórców. Oznacza to bowiem, że nawet po siedmiu latach od premiery, projekt cały czas przyciąga nowych graczy

Niewątpliwie ogromna w tym zasługa ciągłego rozwijania konceptu. W gruncie rzeczy nie sposób się tam nudzić! Twórcy z Re-Logic cały czas dokładają nowe elementy układanki i powiększają niezwykle bujny świat pełen pikseli. Wszystko rozwinęło się do tego stopnia, że kilka dni temu twórcy postanowili opublikować poradnik traktujący o tym, jak przetrwać pierwsze dwa dni:

Przeczytaj inne ciekawe wpisy z ostatnich dni:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/terraria-has-sold-over-30-million-units-worldwide/

Tagi: 505 Games Re-Logic Terraria