Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 04.04.2020 12:15
222 polskie gry, które warto znać
878V

222 polskie gry, które warto znać. Ruszyła przedsprzedaż nowej książki Marcina Kosmana

Jeśli interesuje Was to, co dzieje się od dekad w branży gier, w naszym kraju, to obowiązkowo zwróćcie swoje oczy na najnowszą książkową pozycję od Marcina Kosmana. 

Historia branży gier wideo jest niezwykle ciekawa- również w naszym kraju. Od dekad twórcy oddają nam najnowsze dzieła technologii i artyzmu, a my możemy być jedynie dumni, że stoją za nimi nasi rodacy. Zdecydowanie warto mieć świadomość tego, jak wiele świetnych pozycji powstało nad Wisłą

Po części mogliśmy się o tym przekonać z książki "Nie tylko Wiedźmin. Historia polskich gier komputerowych" autorstwa Marcina Kosmana. Teraz ten sam autor odda w nasze ręce kolejną pozycję. Wydanie pod tytułem "222 polskie gry, które warto znać" ma być, jak przekazał Pan Marcin, przede wszystkim wyprawą wizualną. 

Premiera zaplanowana została na 1 czerwca bieżącego roku i zamawiać można ją już dziś w cenie 84,99 złotych. Książka ma liczyć 464 strony w formacie B5 i zostanie wydana w twardej oprawie. Co ciekawe, można wybrać pakiet, w jakim chcemy nabyć pozycję. Każdy zawiera trzy ciekawe, polskie gry. Na ten moment dostępne są:

  • Pakiet Przygodowy
  • Pakiet Akcji
  • Pakiet Indyczy
  • Pakiet Strategiczny
  • Pakiet Taktyczny
  • Pakiet RPG

Jeśli jesteście zainteresowani (a zdecydowanie warto być!) to książkę można nabyć w formie przedsprzedaży na tej stronie. Gorąco zachęcam do wspierania tego typu działań. 

222 polskie gry, które warto znać

Zainteresował Cię ten news? Sprawdź również:

Tagi: 222 polskie gry książka które warto znać Marcin Kosman