Iza Łęcka Iza Łęcka 03.04.2020 12:32
Godfall bohaterowie
879V

Godfall wkrótce zostanie szczegółowo zaprezentowane. Gra zmierzająca na PS5 i PC na okładce OPM

Sony dotychczas przedstawiło tylko jedną produkcję zmierzającą na PS5, choć wciąż czekamy na pełną prezentację Godfall. Trwają przygotowania do wielkiego pokazu, dzięki któremu już wkrótce poznamy więcej szczegółów dotyczących gry studia Counterplay Games.

Godfall zostało odsłonięte na ubiegłorocznym The Game Awards. Od tego czasu czekamy na pełen pokaz tytułu, który pozwoli przygotowywać się na tegoroczną premierę. Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery, ale szczegółowe informacje dotyczące tytułu zostaną opublikowane w przyszłym tygodniu.

Gra Counterplay Games wylądowała na okładce Official PlayStation Magazine – dziennikarze przygotowali materiał dotyczący gier zmierzających na PS5, a tekst jest wzbogacony konkretnymi informacjami o nowym IP.

Najpewniej możemy się spodziewać pewnych szczegółów dotyczących uniwersum oraz poszczególnych elementów rozgrywki. Nadal nie wiemy, kiedy zobaczymy pełny pokaz Godfall, ale jestem przekonana, że gracze chętnie zapoznają się ze wszystkimi konkretami dotyczącymi tej nowej marki.

Najnowszy Official PlayStation Magazine będzie dostępny od wtorku, więc już na początku tygodnia możecie spodziewać się nowych doniesień dotyczących Godfall.

Sprawdźcie inne informacje o Godfall:

Źródło: Counterplay Games

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall Official PlayStation Magazine OPM