Iza Łęcka Iza Łęcka 19.12.2019 07:00
Godfall z PS5
2104V

Godfall z PS5 zaprezentowało efektowne stroje bohaterów. Gracze chcą więcej

Godfall to aktualnie jedyna produkcja oficjalnie zmierzająca na PS5. Gracze nie potrafią się już doczekać informacji o grze i chociaż krótkich materiałów, na co odpowiedzieli deweloperzy prezentując bohaterów. Ich stroje wyglądają niezwykle efektownie.

Godfall rozgrzewa graczy na całym świecie. Każda wiadomość opublikowana przez Counterplay Games jest rozkładana na czynniki pierwsze, a twórcy stoją aktualnie w zaszczytnym miejscu – to ich produkcja jest oficjalnie pierwszym tytułem, w który zagramy w dniu premiery na PlayStation 5.

Counterplay Games umiejętnie podsyca zaciekawienie graczy – zaprezentowano trzy grafiki (tapety) przedstawiające bohaterów z Godfall. W tytule wcielimy się w napakowanych herosów, którzy wyruszając na misje, podejmą się kolejnych walk z potężnymi przeciwnikami.

Studio stawia na futurystycznych wojowników, którzy wyglądają olśniewająco, a bogaty design jak najbardziej może przypaść do gustu. W grze najpewniej natrafimy wiele podobnych strojów – z racji tego, że będzie to looter-slasher, często powinniśmy się schylać po nowe bronie oraz elementy ekwipunku.

Na Twitterze wiadomość autorów Godfall spotkała się z niezwykle dużym odzewem, co tylko potwierdza, że gracze wyczekują już na grę na najnowszą generację. Produkcja jednak będzie odsłaniana stopniowo – w odpowiedzi na prośbę o gameplay, zaprezentowało już wcześniej pokazany fragment rozgrywki. Na więcej musimy zaczekać.

Godfall z PS5 - bohater 1

Godfall z PS5 - bohater 2

Sprawdźcie pozostałe informacje o Godfall:

Tagi: Counterplay Games Gearbox Godfall