Iza Łęcka Iza Łęcka 03.04.2020 07:01
Ghost of Tsushia
956V

Ghost of Tsushima nie jest aktualnie zagrożone opóźnieniem

Ghost of Tsushima to kolejna duża gra zmierzająca wyłącznie na PS4, która ma zadebiutować na konsoli Sony w czerwcu. Ze względu na wczorajsze opóźnienia, gracze obawiają się następnego przełożenia wyczekiwanej premiery, ale przynajmniej aktualnie – gra jest bezpieczna.

Ghost of Tsushima ma zadebiutować na rynku 26 czerwca, czyli równo miesiąc po drugiej i już przełożonej premierze The Last of Us 2. Ze względu na wczorajsze opóźnienia, gracze obawiają się, że tytuł nie zadebiutuje w terminie.

Sony wydało krótkie oświadczenie, które ma uspokoić fanów marki PlayStation:

„Obecnie nie ma mamy do ogłoszenia innych opóźnień, ale będziemy Was informować na bieżąco.”

Wczoraj gracze przeżyli szok w związku z decyzją Sony dotyczącą opóźnienia dwóch gier zmierzających na PlayStation 4. Możemy podejrzewać, że podobną drogą podążą także inni wydawcy, którym zależy na dostarczeniu fizycznych kopii produkcji. Problem nie pojawi się w przypadku wszystkich tytułów, ale musimy brać pod uwagę, że kolejne premiery mogą zostać opóźnione.

Wydawcy nie mogą dostarczyć na czas pudełek, duże sieci sklepów są zamknięte, więc gracze są zmuszeni do zamawiania gier przez Internet, a nie każdy jest zainteresowany taką formą dystrybucji.

Sprawdźcie kolejne informacje:

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch