Gry na PS4 w Wiosennej Wyprzedaży. Sony przecenia ponad 400 gier

Promocje gier
9952V
Gry na PS4 w Wiosennej Wyprzedaży. Sony przecenia ponad 400 gier
Iza Łęcka | 01.04.2020, 07:01

Wczoraj Sony zapowiedziało wielką, Wiosenną Wyprzedaż - od dzisiaj ponad 400 gier jest dostępnych na PSN z dużymi rabatami. Producent PlayStation 4 oferuje w promocji ekskluzywne produkcje, ostatnie premiery oraz sporo klasycznych tytułów. Lista jest pokaźna.

Od początku roku Sony systematycznie oferuje graczom kolejne promocje, ale pierwszy raz od dawna otrzymaliśmy zaproszenie do wzięcia udziału w przygotowanej akcji. Japońska korporacja rozsyłała do klientów grafikę zapowiadającą PlayStation Store Spring Sale. Rabaty są już aktywne w cyfrowym sklepie producenta PlayStation i trzeba przyznać – jest w czym wybierać.

Wśród przecenionych gier nie brakuje ekskluzywnych tytułów pokroju Days Gone, Bloodborne, Killzone Shadow Fall, inFamous Second Son lub God of War. Na liście nie brakuje także ostatnich gier od Capcomu (Resident Evil 2, Monster Hunter World, Devil May Cry 5) czy ostatnich głośnych premier (Control, Borderlands 3, Ghost Recon Breakpoint, Dragon Ball Z: Kakarot). Z klasyków obecnych na wszystkich promocjach znajdziecie między innymi Wiedźmina 3: Dziki Gon, GTA 5 i The Division 2 – ratowanie Ameryki przed wirusem kosztuje już zaledwie 42 zł.

Podsumowując jednym zdaniem – szukajcie, a znajdziecie. Niektóre ceny zaskakują (niestety, nie zawsze pozytywnie), ale lista jest długa, więc może wyszukacie coś dla siebie i skusicie się na zakupy. Kilka propozycji jest na pewno wartych uwagi.

Gry z PS4 w Wiosennej Promocji

%%CENNIK-PROMOCJE-NOWE%%

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: PlayStation Store

Komentarze (115)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper