Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.04.2020 17:30
PS Plus PS4
12860V

PS Plus na kwiecień ujawniony. Sony potwierdziło kapitalne gry na PS4

Gry z PS Plus na kwiecień właśnie zostały potwierdzone przez Sony. Firma przedstawiła dwie produkcje, które będą dostępne dla klientów w następnym tygodniu. Gracze mogą szykować się na dwie świetne produkcje.

PS Plus kwiecień

 • Uncharted 4
  - Rok premiery: 2016
  - Średnia ocen: 93%
   
 • DiRT Rally 2.0
  - Rok premiery: 2019
  - Średnia ocen: 84%

Jak widać Sony właśnie potwierdziło ostatni przeciek – wcześniej redakcja PlayStation Access zdecydowanie za wcześniej opublikowała zwiastun. Teraz możemy potwierdzić, że PS Plus w kwietniu jest wyjątkowo mocny, ponieważ gracze otrzymają dostęp do dwóch fantastycznych tytułów na PlayStation 4.

Pewnie większość naszych czytelników już dawno zapoznała się z najlepszą opowieścią Nathana Drake'a, ale jeśli wciąż omijaliście grę szerokim łukiem – teraz naprawdę warto poświęcić przygodzie kilka wieczorów. Ukończenie Uncharted 4 zajmie zainteresowanym 15 godzin i w tym czasie poznacie kawał przyjemnej historii.

Nie można też narzekać na DiRT Rally 2.0, ponieważ w tym wypadku Codemasters zadbało o dopracowany gameplay, świetne widoki oraz sporą zawartość. Nie bez powodu tytuł osiągnął dobre noty i został doceniony przez wielu fanów gatunku.

Warto oczywiście dodać – nadal możecie skorzystać z bardzo dobrej oferty na marzec, w której znajduje się między innymi Shadow of the Colossus. Kwietniowe zestawienie będzie aktywne dopiero od przyszłego tygodnia.

Jak oceniacie listę?

Sprawdźcie kolejne wiadomości o PlayStation:

Źródło: PlayStation

Tagi: playstation plus ps plus ps4 sony