Iza Łęcka Iza Łęcka 02.04.2020 13:29
Mortal Shell bohater z wielkim mieczem
1345V

Mortal Shell czerpie garściami z serii Dark Souls. Zwiastun zapowiada wymagającą przeprawę

From Software udowodniło, że wymagające RPG-i akcji mają ogromne i oddane grono sympatyków. Tą drogą zamierza podążyć studio Cold Symmetry które wymęczy graczy oferując dynamiczne pojedynki inspirowane serią Dark Souls. Pierwszy zwiastun Mortal Shell prezentuje zacięte pojedynki.

Mortal Shell to kolejny „soulslike”, który na rynku zawita jeszcze w tym roku. Za produkcję odpowiada małe studio składające się zaledwie z 15 deweloperów. Gra stanowi największy projekt studia, który jest promowany jako „bezkompromisowy, autentyczny i niesamowicie piękny” RPG akcji.

W Mortal Shell gracze obudzą się jako „puste naczynia”, które będą przemierzać krańce zniszczonego, skomplikowanego świata przepełnionego gnijącymi szczątkami ludzkości. Wszyscy mieszkańcy krainy muszą wykonywać polecenia tajemniczego „Mrocznego Ojca”, a zadaniem wyznawców jest odnalezienie ukrytego sanktuarium – w tym miejscu śmiałkowie zawalczą z potężnymi przeciwnikami.

Deweloperzy zapewnią rozbudowany system walki, który pozwala na stworzenie własnego stylu walki, a same starcia są „strategiczne i świadome”, bowiem bazują na doskonałym poznaniu możliwości swojej postaci, by móc przeciwstawić się kolejnym wymagającym rywalom.

Tytuł pierwotnie powstawał pod roboczym tytułem Dungeonhaven, ale autorzy są już gotowi do pełnego pokazu – premiera odbędzie się pod koniec roku. Mortal Shell zmierza aktualnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Jesteście zainteresowani wymagającymi grami? Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://www.gematsu.com/2020/04/soulslike-action-rpg-mortal-shell-announced-for-ps4-xbox-one-and-pc

Tagi: Cold Symmetry Mortal Shell trailer zapowiedź zwiastun