Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.04.2020 12:11
Rick and Morty
1533V

Rick and Morty. Zakończenie 4 sezonu na zwiastunie. Data premiery ostatnich odcinków

Wiemy już, że jeden z twórców kultowego serialu Rick and Morty przygotował zupełnie nową kreskówkę dla dorosłych, która zadebiutuje już w maju (więcej na temat Solar Opposites przeczytacie tutaj). Nie można jednak zapominać o nadciągających odcinkach Rick and Morty!

Wiemy już, że jeden z twórców kultowego serialu Rick and Morty przygotował zupełnie nową kreskówkę dla dorosłych, która zadebiutuje już w maju (więcej na temat Solar Opposites przeczytacie tutaj). Nie można jednak zapominać o nadciągających odcinack Rick and Morty!

Ostatnie odcinki z czwartego sezonu serialu "Rick and Morty" zmierzają na nasze ekrany. W zwiastunie zakończenia 4 sezonu pojawiła się już data premiery: ostatnie epizody zobaczymy już 3 maja 2020 r. Zwiastun prezentuje część atrakcji, które czekają na nas w finale 4 sezonu. W epizodach pojawią się m.in. miecze świetle i mechy.

Do premiery dojdzie najpierw w USA, na Adult Swim (w ramach sieci Cartoon Network). W późniejszym terminie finalne epizody czwartego sezonu będziemy mogli oglądać na platformie Netflix.


Warto również sprawdzić:

Tagi: animacja humor Rick and Morty serial