Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2020 17:56
Wiedźmin 3
4965V

Wiedźmin 3 Redux z wymagającymi walkami. Adaptacyjna inteligencja przeciwników zmienia doświadczenie graczy

Wiedźmin 3: Dziki Gon może zapewnić graczom realistyczne doświadczenie. Modyfikacja Redux podnosi poziom trudności i pozwala przeciwnikom uczyć się ruchów Geralta. Koniec z bezmyślnym klikaniem jednego przycisku, by zakończyć z pozoru wymagające starcia.

Wiedźmin 3 Redux to znana modyfikacja do produkcji CD Projekt RED, której zadaniem jest zwiększenie realizmu. Twórca chciał zapewnić graczom nowe doświadczenie, ale tak naprawdę dopiero najnowsza modyfikacja powinna zainteresować szerokie grono odbiorców, ponieważ Aleks Vuckovic zdecydował się na poprawienie bitew.

Wiedźmin 3 Redux oferuje wymagające pojedynki

W Wiedźminie 3: Dziki Gon nie zabrakło przyjemnego systemu walki, ale najnowsza wersja modyfikacji Redux znacząco wpływa na pojedynki, ponieważ wrogowie bardzo dokładnie przyglądają się ruchom Geralta i uczą się jego manewrów.

W prostych słowach oznacza to, że gracze nie mogą liczyć na proste klepanie jednego przycisku przez wiele pojedynków, ponieważ pierwszy rywal szybko zablokuje ataki Geralta, by już po chwili wiedzieć, w jaki sposób wyprowadzić skuteczną kontrę. Aleks Vuckovic podczas testów odkrył, że bardziej wymagające starcia są po prostu ciekawsze i poprawiają doświadczenie graczy. Walka jest teraz bardziej realistyczna, ponieważ gracze mają chętniej sięgać po różne taktyki – nie ma możliwości klikania jednego przycisku przez cały pojedynek.

Jesteście zainteresowani, jak działa najnowsza wersja Wiedźmina 3 Redux? Sprawdźcie modyfikację (dostępna tylko na PC).

Sprawdźcie kolejne informacje związane z CD Projekt RED:

Źródło: https://wccftech.com/witcher-3-redux-v1-7-ahi/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon