Iza Łęcka Iza Łęcka 24.03.2020 09:41
Gwint Android
2584V

Gwint debiutuje na Androidzie. Premierowy zwiastun zachęca do karcianki w świecie Wiedźmina

CD Projekt RED zaprasza wszystkich posiadaczy smarfonów i tabletów do Gwinta. Karcianka z uniwersum Wiedźmina jest już dostępna na kolejnych urządzeniach – teraz już w każdym miejscu będzie można rozgrywać pojedynki.

Jeszcze wczoraj na serwerach Gwent: The Witcher Card Game (PC i iOS) pojawiła się najświeższa aktualizacja, która zajęła się między innymi ulepszeniami systemu nagród za codzienne logowanie. Zadbano także o ogólne poprawki w działaniu i stabilności różnych elementów gry, dorzucono ustawienie niskiej/średniej jakości (powoduje to wyłączenie animacji premium na ekranie wyboru ulubionej karty). Dodatkowo, arena będzie dostępna od 10. poziomu, a na ekranie urządzeń mobilnych zawitały opisy codziennych zadań. Wszelkie zmiany zostały dokonane przed samą premierą gry na sprzętach z Androidem.

Gwint na Androidzie

Po miesiącach czekania w końcu Gwint jest dostępny na Androidzie. Produkcję możecie zainstalować z Google Play – gra zajmuje 2,65GB i zawiera zakupy w aplikacji (od 2,19 zł do 329,99 zł za element).

Premiera Gwinta na Androidzie wydaje się znakomitym momentem do zapoznania się z pozycją – CD Projekt RED chce skupić się na rozwoju dwóch wersji (PC + urządzenia mobilne), więc możecie mieć pewność, że nawet na smartfonach otrzymacie najważniejsze aktualizacje. Karcianka oferuje także cross-platformowe rozgrywki, więc na serwerach nie zabraknie chętnych do pojedynków. Jeśli posiadacie konto na GOG-u, przenoszenie progresu pomiędzy urządzeniami nie stanowi większego problemu.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z CD Projekt RED:

Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cdprojektred.gwent

Tagi: CD Projekt RED Gwent: The Witcher Card Game