Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2020 16:18
Wiedźmin 3 Phoenix Lighting
5290V

Wiedźmin 3 Phoenix Lighting podkręca filmowy charakter gry. Ray tracing robi ogromne wrażenie

Wiedźmin 3: Dziki Gon wciąż jest upiększany przez graczy, a najnowsza prezentacja pokazuje tytuł w pięknych barwach. Modyfikacja Phoenix Lighting pozwala wydobyć z gry dodatkowy czar, który niestety jest dostępny tylko dla nielicznych.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ma już swoje lata na karku, ale produkcja z każdym kolejnym miesiącem wygląda lepiej. Nie jest to już oczywiście sprawka CD Projekt RED, które nie zajmuje się tytułem, a autorów modyfikacji, którzy znajdują czas i chęci, by dopracować kilka efektów w tym wielkim RPG-u.

Wiedźmin 3 Phoenix Lighting robi wrażenie!

Najnowsza prezentacja Wiedźmina powinna trafić w gust szerokiego grona odbiorców, ponieważ Wiedźmin 3 Phoenix Lighting to zdecydowanie jeden z najciekawszych modów do pozycji RED-ów. Pliki zajmują się dopracowaniem oświetlenia, by osiągnąć spójny wygląd podczas rozgrywki oraz w trakcie przerywników filmowych.

Wiedźmin 3 Phoenix Lighting został przygotowany dla całej produkcji, więc gracze mogą doświadczać upiększonego Wiedźmina w każdym miejscu – trzeba jednak podkreślić, że projekt najlepiej wygląda w rzeczywistości i screeny nie oddają jego charakteru.

Mod Phoenix Lighting w wersji 6.0 nie jest jeszcze dostępny dla wszystkich, ale autor poniższego materiału otrzymał już pliki i może je zaprezentować. Poniżej możecie sprawdzić mały pokaz, ale nie jest to w pełni czysty gameplay, ponieważ autor pokazówki korzysta także z innych modów. Mimo wszystko zwróćcie uwagę na światło oraz ogień.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z CD Projekt RED:

Źródło: https://wccftech.com/the-witcher-3-phoenix-lighting-mod-6-0/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon