Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 28.03.2020 09:15
Resident Evil: Resistance opóźnione na PS4 i PC
1028V

Resident Evil Resistance. Otwarta Beta zalicza opóźnienie na PlayStation 4 i Steam

Twórcy najnowszej, pobocznej odsłony Resident Evil przekazali, że otwarte dla wszystkich beta testy zaliczą opóźnienie na konsoli od Sony oraz PC. Wersja na Xbox One wystartuje terminowo. 

Resident Evil: Resistance to zapowiedziany w ubiegłym roku projekt, nad którym czuwa firma Capcom. Gra ma być sieciowym spin-offem serii Resident Evil, a za jej wyprodukowanie odpowie ekipa ze studia NeoBards Entertainment. Niestety nie dało się uniknąć problemów.

Twórcy poinformowali, za pośrednictwem Twittera, że otwarte testy beta gry zaliczą poślizg na konsoli PlayStation 4 oraz na Steam. Co ciekawe, wersja na konsolę od Microsoftu pozostała niezainfekowana i będzie dostępna: 

Z powodu technicznych problemów, wystąpiło opóźnienie otwartej bety Resident Evil: Resistance. Wersja na XB1 jest nienaruszona i dostępna. Pracujemy ciężko nad rozwiązaniem problemu tak szybko, jak to tylko możliwe i będziemy Was informować o postępach. Przepraszamy za utrudnienia. 

Jeśli więc posiadacie w swojej kolekcji konsolę Xbox One, to już teraz możecie sprawdzić, jak prezentuje się gra w wersji beta. Testy dostępne są od dziś i potrwają co najmniej do piątku, 3 kwietnia- wtedy też dojdzie do premiery Resident Evil 3 (2020).

Na ten moment nie wiadomo, kiedy problemy zostaną zażegnane i czy gracze z PlayStation 4 oraz Steam dostaną możliwość sprawdzenia trybu jeszcze przed premierą głównej odsłony. 

Interesujesz się tą marką? Przeczytaj też:

Źródło: https://www.dualshockers.com/resident-evil-resistance-open-beta-delayed/

Tagi: Marvel vs Capcom Origins NeoBards Entertainment Resident Evil: Resistance