Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.03.2020 16:49
Turniej Główny Netflix
1064V

Turniej główny na zwiastunie. Były reprezentant Polski w filmie Netflixa

Netflix opublikował kolejny zwiastun filmu, który w kwietniu trafi w gust wielu rodzin. Platforma przedstawi przyjemną historię o marzeniu – bohater chce zostać wielką gwiazdą WWE. Jego rywalem został polski wrestler.

Netflix musi dbać o produkcje dla szerokiego grona odbiorców, a takie tytuły jak „Turniej główny” mogą zachęcić całe rodziny do spędzenia wolnego czasu przed telewizorem. Produkcja to film przygotowany przez Jay'a Karasa, który od lat pracuje nad różnorodnymi serialami i miał okazję rozwijać między innymi „Teachers”, „The Kids Are Alright”, „Workaholics” czy też „After Lately”.

Karas tym razem zajął się reżyserią „Turnieju głównego”, w którym 11-letni Leo Thompson (Seth Carr) pragnie za wszelką cenę sprawdzić się podczas zawodów WWE. Nie jest to możliwe, ale pewnego dnia młodzieniec znajduje magiczną maskę do wrestlingu, która pozwala mu spełnić jego marzenie.

Netflix namówił do współpracy kilka gwiazd WWE – w filmie wystąpili Kofi Kingston, Mike „The Miz” Mizanin, Sheamus oraz Babatunde Aiyegbusi jako największy przeciwnik Leo. Co ciekawe, Babatunde jest były reprezentantem naszego kraju w futbolu amerykańskim – jest on trzykrotnym mistrzem i dwukrotnym wicemistrzem Polski oraz brązowym medalistą mistrzostw Czech.

Pewnie nie będzie to najmocniejsza opowieść kwietnia, ale może okazać się dobrą opcją na niedzielne popołudnie.

Sprawdźcie nasze publikacje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film netflix netflix polska trailer turniej główny zwiastun