Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2020 21:21
Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection
1716V

Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection na Steam. Gra ma zawierać aż 42 wojowników

Ed Boon w najbliższych dniach powinien zapowiedzieć przynajmniej jeden Kombat Pack, ponieważ w bazie Steam już wylądował Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection. Według dostępnych informacji – zestaw ma zawierać aż 42 wojowników.

Mortal Kombat 11 trafił na rynek 23 kwietnia ubiegłego roku, więc NetherRealm Studios powinno już wkrótce zapowiedzieć kompletne wydanie gry, które niespodziewanie pojawiło się już w bazie Steam. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, jednak przed deweloperami przynajmniej kilka dużych ogłoszeń.

Gracze zaczęli sprawdzać dane z Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection i wpadli na interesujący szczegół – tytuł posiada 42 sloty na postacie. Warto na pewno wspomnieć, że podstawka posiada 25 wojowników, a pierwszy Kombat Pack zawierał 6 bohaterów.

Jeśli znalezisko jest prawdziwe, to możemy przypuszczać, że do Mortal Kombat 11 trafią jeszcze przynajmniej dwa Kombat Packi – wcześniej w kodzie pozycji znaleziono odwołania do między innymi: Sheevy, Fujina, Asha Williamsa, Roba (lub jest to skrót do Robots = Cyrax/Sektor), Deadpoola oraz Soul Chambera.

Warto przypomnieć, że już w ubiegłym roku Ed Boon wspomniał o dużym ogłoszeniu dotyczącym Mortal Kombat, a ostatnio pojawiły się przecieki, według których aktorzy głosowi nagrywali nowe kwestie... Jednym słowem – w temacie MK11 możemy zostać jeszcze pozytywnie zaskoczeni.

MK11 Aftermath Kollection

Sprawdźcie kolejne informacje o serii Mortal Kombat:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/mortal-kombat-11-aftermath-kollection-spotted-on-steamdb-datamined-listings-for-upto-42-kharacters.177431/

Tagi: Mortal Kombat 11 Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection NetherRealm Studios Warner Bros.