Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2020 17:03
Mortal Kombat Film Scorpion
726V

Film Mortal Kombat stawia na realizm. Twórcy chcą skupić się na fabule i bohaterach

„Mortal Kombat” ma powrócić na wielki ekran w przyszłym roku, ale wiele na to wskazuje, że nie będzie to kolejna produkcja przeładowana od początku do końca efektami. Twórcy chcą zapewnić realizm i przedstawić porządną historię.

Film „Mortal Kombat” według pierwotnych planów ma trafić na wielki ekran na początku 2021 roku, ale oczywiście aktualna sytuacja w branży filmowej może zmienić plany Warner Bros. Mimo wszystko możemy mieć pewność, że produkcja nie będzie kolejnym pokazem przeładowanym efektami.

Wiadomość potwierdził Duncan Trussell, który wciela się w opowieści w Jaxa. Jego zdaniem film przedstawi „uzasadniony realizm” i nie jest to produkcja, którą mogą spodziewać się oddani fani serii Mortal Kombat.

Nie zabraknie tutaj znanych ruchów, czy też ataków, jednak wszystko zostało przygotowane w taki sposób, by odpowiednio dopasować to realiów świata. Widzowie mogą liczyć na „prawdziwą historię o prawdziwych ludziach”, z którymi będziemy mogli się utożsamić i zjednoczyć z ich problemami i wyzwaniami.

Jest to bez wątpienia dziwne podejście do uniwersum Mortal Kombat, ale może właśnie dzięki temu produkcja osiągnie sukces i autorzy będą mogli myśleć o kolejnych częściach?

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: https://uk.ign.com/articles/mortal-kombat-movie-aiming-for-grounded-realism-alongside-crazy-fatalities?

Tagi: film mortal kombat mk mortal kombat warner bros