Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.03.2020 17:10
Mortal Kombat 11 Ash
1371V

Mortal Kombat 11 z Ashem Williamsem? Najnowszy przeciek sugeruje debiut postaci w grze

Bruce Campbell w ubiegłym roku zaprzeczył plotce, według której Ash Williams pojawi się w Mortal Kombat 11, ale najnowszy przeciek sugeruje inny scenariusz. Warner Bros. wysyła wiadomości zapraszające do kupowania Spawna i wspomina o postaci z serii Evil Dead.

Wkrótce Ed Boon powinien zaprezentować nowe plany na rozwój Mortal Kombat 11. Szef NetherRealm Studios powinien ujawnić kolejny Kombat Pass, w którym prawdopodobnie pojawi się Sheeva, Fujin oraz Ash Williams – wzmianka o tych trzech postaciach pojawiła się w produkcji dzięki najnowszej aktualizacji.

Mało? Warner Bros. dodatkowo wysyła wiadomości do graczy z informacją o debiucie Spawna – wśród szczegółów pojawia się wiadomość dotycząca Asha z Armii Ciemności. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, ale sam Bruce Campbell w ubiegłym roku zaprzeczył plotce, która łączyła jego postać z Mortal Kombat 11.

Od tego czasu sporo się zmieniło, więc może deweloperzy dogadali się z wytwórnią Metro-Goldwyn-Mayer? Wszystko jest możliwe biorąc pod uwagę, że w grze NetherRealm Studios mogliśmy zobaczyć wiele najróżniejszych gości.

Można odnieść wrażenie, że twórcy sami doprowadzają do sytuacji, by fani spekulowali na temat przyszłości Mortal Kombat 11. Jak wiadomo Ed Boon już w ubiegłym roku zapowiadał wielką niespodziankę dla fanów MK, więc może właśnie Ash będzie jej częścią? Przekonamy się już wkrótce.

Mortal Kombat Ash

Sprawdźcie kolejne informacje o serii Mortal Kombat:

Źródło: https://mp1st.com/news/report-mortal-kombat-11-ash-williams-dlc-leaked-via-newsletter

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.