Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2020 18:19
Mortal Kombat 11 Scorpion
1269V

Mortal Kombat 11 otrzyma dużą zawartość? Aktorzy głosowi wrócili do prac nad grą

NetherRealm Studios szykuje dużą niespodziankę dla fanów Mortal Kombat. Twórcy ponownie zaprosili do swojej siedziby aktorów głosowych, którzy pracowali nad tajnym projektem. Prawdopodobnie jest to zawartość do Mortal Kombat 11.

Ed Boon w 2019 roku zapowiedział, że jego zespół pracuje nad dużą niespodzianką dla fanów Mortal Kombat. NetherRealm Studio chciało na początku zakończyć publikacje zawartości z pierwszego Kombat Packa, ale Spawn pod koniec miesiąca trafi na rynek, więc deweloperzy mogą myśleć o kolejnym projekcie.

Najwidoczniej prace nad tajnym projektem trwają w najlepsze i nie bez powodu w Sieci pojawiła się ciekawa wiadomość – Richard Epcar (aktor głosowy podkładający głos pod Raidena i Jokera) wspomniał enigmatycznie: „gdybyś wiedział, co dziś nagrywam, pisknałbyś jak świnia”.

Post został dopieszczony przez trzy znaczące hasztagi: „#warnerbros”, „#netherrealmstudios” oraz „#yinandyang”. Szczególnie interesujący jest ten ostatni, ponieważ podobno odnosi się do Mortal Kombat Deception i Ying Tang Island.

Mało? Steve Blum (głos Sub-Zero) również potwierdził, że pracuje nad tajnym projektem w Warner Bros. Na pełną prezentację musimy zaczekać, jednak wspomniane wiadomości na pewno nie zostały opublikowane przez przypadek... To raczej początek kampanii marketingowej.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So grateful to still be doin’ the thing after all these years. #ilovemyjob

Post udostępniony przez Steve Blum (@blumspew)

 

Sprawdźcie kolejne informacje o Mortal Kombat:

Źródło: https://mp1st.com/news/mortal-kombat-11-voice-actors-are-returning-to-voice-new-stuff

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.