Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.03.2020 18:13
Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy
2118V

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy na PS4 i Switchu. Klasyka powraca z drobnymi ulepszeniami

Na Nintendo Direct Mini potwierdzono premierę Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, ale tytuł jest od dzisiaj dostępny również na PS4. Gra powróciła po latach i zainteresowani mogą szykować się na wielki powrót klasyka. Poznajcie szczegółowe informacje o nowej wersji.

Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy to prawdziwy klasyk, który zadebiutował w 2003 roku i zebrał oceny na poziomie 76-81%. Gra była dostępna na PC i pierwszym Xboksie, a właśnie pojawiła się na PlayStation 4 i Nintendo Switchu.

Nie jest to jednak pełny remake oferujący zawrotną oprawę. Tytuł wylądował w cyfrowych sklepach w bardzo klasycznym wydaniu – całość zajmuje 3,07GB (PS4), ale gracze mogą liczyć na wsparcie pucharków, nowoczesne sterowanie oraz pełne wsparcie trybu sieciowego.

Tak prezentują się szczegóły:

  • Graj online w gronie liczącym nawet 32 osoby w sześciu trybach wieloosobowych, w tym: Oblężeniu (Siege), Zdobądź flagę (Capture the Flag) i Każdy na każdego (Free for All).
  • Zdecyduj o zarówno wyglądzie, jak i płci swojej postaci, nim wstąpisz do Akademii, aby zgłębić potęgę Mocy i związane z nią zagrożenia.
  • Stwórz własny miecz świetlny, od rękojeści aż po ostrze. W miarę czynionych postępów odkryjesz umiejętność władania dwoma mieczami, a nawet doskonałym obustronnym mieczem świetlnym, rozsławionym przez Dartha Maula.
  • Spotkaj słynne postaci z GWIEZDNYCH WOJEN w wielu kultowych miejscach tego uniwersum, aby koniec końców stanąć przed ostatecznym wyborem: walczyć w imię dobra i wolności po jasnej stronie Mocy, czy też opowiedzieć się po jej ciemnej stronie, łaknącej władzy i zła.

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy wylądował na PSN w cenie 99 zł. Mogliśmy liczyć na lepszą propozycję (-20 zł?), ale sympatycy Gwiezdnych wojen pewnie i tak zdecydują się następne dni spędzić w świecie Jedi Academy.

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy screen 1

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy screen 2

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy screen 3

Sprawdźcie kolejne informacje o serii Star Wars:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2020/03/26/star-wars-jedi-knight-jedi-academy-launches-on-playstation-4-today/

Tagi: LucasArts Raven Software Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy