Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2020 14:53
Star Wars: Project Maverick
1347V

Star Wars: Project Maverick trafi na PS4? Sony zdradziło tajną produkcję EA

Electronic Arts może szykować się do ujawnienia Star Wars: Project Maverick – właśnie taka produkcja pojawiła się w bazie danych PlayStation Store. Prawdopodobnie jest to tajny tytuł rozwijany przez EA Motive.

Słyszeliście kiedyś o Star Wars: Project Maverick? Pewnie nie, a właśnie taka produkcja wylądowała na PlayStation Store. Gra nie jest jeszcze widoczna wśród innych tytułów na cyfrowych półkach, ale informacja pojawiła się w bazie danych sklepu Sony.

Nie mamy tak naprawdę żadnych informacji o projekcie, jednak niektórzy fani typują, że będzie to tajny tytuł EA Motive – jak wiadomo Electronic Arts w ostatnich latach skasowało trzy duże produkcje w uniwersum Star Wars i przetrwała w zasadzie jedna pozycja rozwijana przez zespół z Kanady.

Może to być również dodatek do Star Wars Jedi Upadły Zakon lub mniejszy projekt dla wirtualnej rzeczywistości... Na szczegóły musimy jednak zaczekać.

Na zakończenie wspomnę – przeciek z PSN potwierdził liczne plotki dotyczące odświeżenia Resident Evil 3. Na kilka dni przed pokazem gra trafiła na PlayStation Store i wiedzieliśmy, że wkrótce Capcom pokaże tytuł.

Star Wars Project Maverick cover

Sprawdźcie kolejne informacje związane z marką Star Wars:

Źródło: https://www.resetera.com/threads/star-wars-project-maverick-has-been-added-to-the-european-psn.173231/

Tagi: gwiezdne wojny star wars Star Wars Project Maverick Star Wars: Project Maverick